Navigation

13106006_843893672388858_392544786_o.jpg

O nas

Dzień dobry lub dobry wieczór
Prawdopodobnie nikt tego nie czyta, ale jakby ktoś jednak miał ochotę poświęcić odrobinę czasu, żeby dowiedzieć się o nas więcej to bardzo dziękujemy
i spróbujemy przedstawić naszą historię w skrócie i konkretnie.

Co to jest za marka? Powstała spontanicznie, chaotycznie i naturalnie. Za kulisami deckout stoją młodzi, aktywni ludzie- związani ze sportem, z produkcją odzieży oraz … ze sztuką, a przy tym z grafiką. Pewnego dnia wpadli na pomysł stworzenia czegoś odrobinę większego, związanego z tym co robią i co lubią robić.
…Zaczęło się od pomysłu wyprodukowania kilku koszulek dla jednego z teamów squash-owych. Spodobały się one wielu osobom i tak oto obecnie stoimy przed dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie marki sportowej. Mając mały bagaż doświadczeń w dziedzinie sportu oraz produkcji odzieży zaczęliśmy działać. I oto pierwsze efekty, mamy nadzieję, że Wam się podobają ;)

To, co dla nas ważne
Przede wszystkim wierzymy w ideę tworzenia czegoś prosto z serca, ale jednocześnie zgodnie z Waszymi potrzebami. Sami cenimy jakość- nie lubimy tandety, dlatego takich produktów u nas nie będzie! Każdy z produktów jest przemyślany i funkcjonalny. Materiały dobierane są pod względem ich właściwości technicznych i jakości. Poza aspektem technicznym ważny jest dla nas design: chcemy aby ta marka była żywa, kolorowa, ciekawa, czasem może z nutką szaleństwa - taka, jaki jest sport.
Może i jest to już oklepane ale jednak wciąż ważne i wciąż warto to powtarzać- szyjemy w Polsce i jest to naszą dewizą.

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’u na facebooku: Deckout. i wyrażania swoich opinii - są dla nas cenne.

Enjoy NO GRAVITY

Deckout.